Державний ринковий нагляд щодо автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельних палив

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1069 «Про затвердження переліку видів продукції, щодо яких органи ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд» Державна екологічна інспекція України визначена органом державного ринкового нагляду щодо автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палив.

 

            У ДЕРЖАВНІЙ ЕКОЛОГІЧНІЙ  ІНСПЕКЦІЇ  УКРАЇНИ створений Сектор державного ринкового нагляду, який діє в межах, та на підставі:

- ЗУ «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції»;

- ЗУ «Про загальну безпечність нехарчової продукції»;

- Постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927 «Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив»;

- «Секторального плану державного ринкового нагляду», який щорічно затверджується Головою  Державної екологічної інспекції України.

 

Законодавством про державний ринковий нагляд передбачено, що для проведення перевірки характеристик продукції достатньо пред'явити виключно службове посвідчення та посвідчення (направлення) на проведення перевірки. Пред'явлення інших документів (листів, погоджень, попереджень про проведення перевірки тощо) законодавством не передбачено.

Таким чином, вимоги щодо застосування норм пункту 4 статті 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» в частині письмового повідомлення суб’єкта господарювання про проведення планової перевірки характеристик продукції не пізніше, як за десять днів до дня здійснення цього заходу, у законодавстві про державний ринковий нагляд відсутні.

Звернення споживачів (користувачів) щодо невідповідності продукції встановленим вимогам, про захист їх права на безпечність продукції, віднесеної до сфери відповідальності Державної екологічної інспекції Кримсько-Чорноморського округу, просимо направляти на адресу: пр. Шевченка, 12, м. Одеса, 65058, e-mail: krimbs@dei.gov.ua

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення